MÖBLER / Bord / Pelarbord 5657669
nr 565 7669
Pelarbord
1800-tal, björk, höjd: 76
Kondition: slitage
Utrop:
100 kr
Såld:
550 kr
måndag 9 februari 2009
kl 18:12:26
150 kr
200 kr
450 kr
400 kr
500 kr